bugün film/dizi kitap teknolojik ürün otomobil web sitesi kafe/restoran otel organizasyon oyun üniversite
giriş     kayıt
yorumdeposuyıldızyıldızyıldızyıldızyıldız(5.00)

githubta scriptini görüp haydan kaldığım, ancak üyeler arası mesaj göndermenin olmadığını gördüğümde hayal kırıklığı yaşadığım site.

-


Birçok web teknolojisi ve kavramı öğrenilirken meydana getirilmiş olduğu için (bir nevi öğrenme egzersizi) kodları birbirine sarmaşık gibi dolanmış durumda olan bir sözlük uygulaması. O anki motivasyon da kaybolduğu için gelişimi bir süredir durmuş durumda.

Bir daha sözlük scripti yapacak olsam biraz daha sağlam bir altyapıyla kurardım. Bu sayede gelişime daha açık bir yapı oluşturmuş olurdum.

Bunu gerçekleştirebilme hızım günbegün artmakta. Eğer yeniden yapmaya karar verirsem çok hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirim. Hem de eksik olan tüm özellikleriyle.

-


eğer bir gün eksik olan tüm özellikleri ile yazılacak ve ücretsiz olarak biz bedavacı türk halkı ile paylaşılacaksa, scripti yazanın cenneti garantileyeceği kesinleşmiş olacaktır. ya da bu hali ile bile sadece mesajlaşma aktif edilip yine biz bedavacılar ile paylaşılır ise, cehennemden 500 yılı temizinden silinecektir yazanın. başarılar efenim.

-


Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın.